Lenovo Silent Mouse | 350 | Wireless | Bluetooth | Luna Grey
- TootjadLenovo
- Mudel: GY51S61904
- Saadavus: 5
-
16€
Lenovo Silent Mouse | 350 | Wireless | Bluetooth | Luna Grey
| All | |
| Connection type | Bluetooth |
| DPI | 1000/1600/2400 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Kerimine | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Key life span | 5 million |
| Net weight | 0.06 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Operating system | Windows 10, Windows 11 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4598 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 61 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Silent Mouse |
| Producer product name | 350 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | IR Optical |
| Tare weight (kg) | 0.061 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Volume (m3) | 0.037583 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






